Wyciszenie podłogi
04 sie
10:47

Wyciszenie podłogi

Cicha podłoga to coś, czego często życzylibyśmy sobie w naszych domach. Potrafi to być szczególnie ważne, jeżeli mamy bardzo aktywne przecież w pewnym wieku dzieci, które najchętniej spędzałyby całe dnie bawiąc się i biegając po mieszkaniu. To z pewnością nas cieszy, ale niekiedy chcielibyśmy mieć nieco więcej ciszy – szczególnie jeżeli pracujemy w domu i potrzebujemy większego skupienia niż przy innych zajęciach. W takich sytuacjach ratuje nas dobrej jakości podkład pod podłogi.

Warto pamiętać także o tym, że niektóre rodzaje podkładów mają funkcje grzewcze, co zapewnia dodatkową przyjemność przy bosym poruszaniu się po domostwie. Taki komfort to jednak tylko dodatkowa zaleta przy możliwości wytłumienia wielu odgłosów – chociażby obcasów. Zapewnia to upragniony spokój w domu i może ułatwić nam zrelaksowanie się po ciężkim dniu – wracamy do siebie, pijemy ulubiony napój i w spokoju zajmujemy się czymś przyjemnym, nie będąc wyrywanych co kilkanaście minut z tego stanu poprzez przechodzącego korytarzem domownika.

Taki podkład może być także niezwykle rozsądną inwestycją przy podłogach laminowanych, które nie posiadają dodanego niejako z automatu uzupełnienia wyciszającym materiałem. Według części osób wadę takiego typu parkietu – który ma przecież także bardzo dużych przydatnych zalet – jest ich akustyka; są po prostu nieco głośniejsze. Prawidłowo dobrana warstwa znajdująca się pod nimi zniweluje tę kwestię, a nam umożliwi nabycie ich z czystym sumieniem, o ile oczywiście przedtem głośniejsze odgłosy były dla nas wadą.

sklep z podłogami

  Czyszczenia plam z farby z podłogi
« »
2 Comments

  Adam

  6 sierpnia 2015 at 10:47

  Nie ma co szukać oszczędności w takich sprawach, tylko wybierać możliwie najlepsze rozwiązania

  Alek

  13 sierpnia 2015 at 10:47

  Co ja się naszukałem idealnego podkładu to o jejkuuu, ale opłaciło się