Panele laminowane
20 lip
8:39

Panele laminowane

Ciekawym rozwiązaniem dla naszego domostwa mogą okazać się dobre panele podłogowe, które są laminowane. Ten rodzaj nawierzchni ma kilka zalet, które sprawiają, że może ona świetnie wpisać się w nasze oczekiwania względem wygodnych i estetycznych podłóg. Wprawdzie głośność stawianych na nich kroków zdaniem wielu osób jest nieco większa, ale za pomocą odpowiedniego podkładu możemy tę kwestię – jeżeli to dla nas problem – rozwiązać. Taki typ parkietu jest wykonywany z tworzyw sztucznych.

Do montażu podłogi tego rodzaju nie potrzebujemy pomocnych żadnych fachowców, nie ma także potrzeby ich lakierowania i wykonywania innych dodatkowych czynności. Taki parkiet to właściwie zbiór gotowych elementów, który samodzielnie okiełznamy na przestrzeni jednego dnia – oszczędzamy więc na opłacaniu wykonawców. Warto także pamiętać, jeżeli już poruszyliśmy kwestie finansowe, że dzięki materiałom użytym do produkcji panele laminowane są dosyć tanie.

Konserwacja takiej podłogi nie będzie z pewnością zbyt wymagającym zadaniem – nie potrzeba do tego specjalnych preparatów, wystarczy tylko szczotka i przecieranie wilgotną ścierką zanurzoną przedtem w wodzie z płynem. To kolejna oszczędność, a zarazem możliwość utrzymania podłoża w schludnym stanie bez większego wysiłku – dzięki temu nie marnujemy czasu, który z pewnością wolelibyśmy zagospodarować na nieco przyjemniejsze rzeczy.

Warto także pamiętać o tym, że dzięki użytym do produkcji tworzywom parkiety tego rodzaju są dosyć wytrzymałe, a więc odpada potrzeba ich częstego naprawiania czy wymiany po kilku latach od zamontowania. Przez długi czas zachowują pierwotny wygląd – niestraszne im uderzenia, działanie światła czy wpływ chemicznych środków używanych do ich czyszczenia.

sklep z podłogami

  Wyciszenie podłogi
« »
1 Comments

    Jacek

    21 lipca 2015 at 08:39

    Ładne, sam mam u siebie takie i jestem zadowolony, udało mi się całkiem tanio kupić